7-16 Yaş Grubu Akademik Yıl Kursları

7-16 Yaş Grubu Akademik Yıl Kursları

British Side olarak, pozitif ve rahat bir öğrenme ortamında kaliteli İngilizce eğitimi vermeyi amaç edindik.Öğretmenlerimiz derslerde okuma,yazma,konuşma, ve dinleme olmak üzere 4 farklı beceriyi geliştirmeye yönelik iletişimsel bir yaklaşım içerisindedirler.

  • 7 - 9 yaş: Young Learners
  • 10 - 12 yaş: Juniors
  • 13 - 16 yaş: Teens

Bu kurslar çocuğunuzun okuldaki İngilizce öğrenimine ek olarak tasarlanmıştır. Kurslar interaktif, iletişim odaklı, okuldaki çalışmalarına eğlence katmak amacındadır.

Çocuklarınız ana dili İngilizce olan ve meslekleri eğitmenlik olan eğitmen kadromuz ile yıl boyunca online ya da yüzyüze olarak eğlenerek İngilizce’lerini geliştirme şansı bulacaklar. Uluslar arası Cambridge (Starters, Movers, Flyers, Key for Schools, Preliminary for Schools) sınavlarına da hazırlanan çocuklarımız bir akademik yıl sonunda hem bir seviye atlayacak hem de bolca İngilizce pratiği yaparak dili daha aktif bir şekilde nasıl kullanabileceğini öğrenecektir. Programlarımızın tamamı pozitif eğitim methoduyla öğrencilerimizi cesaretlendirip, öğrendikleri dili kullanmaya teşvik edecek şekilde hazırlanmıştır.

Ders içerisinde eğitim kitaplarına ek olarak proje çalışmaları yapılacak, ekstra materyaller ile eğitim içeriği zengilleştirilecektir. Gerek sınıf içi gerek ise online eğitimler çocuklarımızın kendi yaş grubundaki farklı çocuklar ile İngilizce etkileşime girmesini sağlayarak aynı zamanda çocuklarımızın farklı bir dilde sosyalleşmesine de imkan tanıyacaktır.


Kurs Süresi

Çocuğunuzun kurslardan ve sınav hazırlığından tam olarak yararlanması için, akademik yıl boyunca 4 döneme de katılması gerekmektedir. Bir akademik yıl içinde, çocuğunuz bir seviyeyi tamamlayacaktır. Her 9haftalık dönemde, haftada 3 saat ders yapılır. Bu, çocuğunuzun yıl boyunca 108 saat ders alacağı anlamına geliyor. Sınıflar Cuma öğleden sonra, Cumartesi veya Pazar olarak düzenlenmiştir.

Kurs tarihleri ve kayıt prosedürleri hakkında bilgi almak için, lütfen British Side Öğrenci İşleri ile görüşün.