Canlı Sınıf Eğitimleri

ONLINE CANLI SINIF DERSLERİ

Evde kaldığımız ve evde kalmamızın hayati önem taşıdığın bu zor günlerde British Side ile İngilizce’nizi geliştirmeye ve evinizin rahatlığında İngilizce öğrenmeye ne dersiniz?

British Side, 2006 yılı itibariyle başladığı ve kalitesinden ödün vermeden 14 yıldır kesintisiz devam ettirdiği Ingilizce dil öğretiminde son 3 yıldır deneyimli eğitmen kadrosu ve zengin içerikli eğitim platformu ile online canlı sınıf eğitimlerinde de hizmetinizde!

Bire-bir ya da grup eğitimleri şeklinde hem bireysel hem de kurumsal katılım sağlamak isteyen öğrencilerimizin eğitimlere başlamak için tek yapmaları gereken ihtiyaçlarını belirleyip bizlerle iletişime geçmeleri olacaktır.

EĞİTİM İÇERİKLERİ

British Side, kaliteli eğitim ilkesinden ödün vermeden sizleri tamamı Ana dili İngilizce olan yabancı eğitmenlerle canlı sınıf ortamında bir araya getiriyor.

Online canlı sınıf eğitimlerimiz ile şubelerimizdeki sınıf atmosferini, katılımcılar ile gerçekleştirilen grup aktivitelerini ve ana dili İngilizce olan eğitmeninizle konuşma pratiği yapabilme imkanlarının hepsini sunmakta olup, Zoom platformu üzerinden gerçekleşen canlı eğitimlerde kendi seviyenizdeki sınıf arkadaşlarınız ve eğitmeniniz ile sanki fiziki bir sınıftaymışsınız gibi ders alabilmektesiniz.

Eğitimlerimize ek olarak online olarak pratik yapabilme ve farklı katılımcı ve eğitmenlerle öğrendiklerinizi pekiştirebilme imkanı veren online SAC aktivitelerimiz bulunmaktadır.

PROGRAM SEÇENEKLERİ

Genel İngilizce sınıflarımız hafta içi ya da hafta sonu iki gün 3’er saat şeklinde gerçekleşecek olup, grup dersleri için 1 kur 54 saat sürecektir.
Konuşma Teknikleri sınıflarımız hafta içi ya da hafta sonu 1 gün 3 saat şeklinde gerçekleşecek olup, grup dersleri için 1 kur 27 saat sürecektir.

Bire-bir eğitimler ise katılımcının ihtiyacına göre belirlenecek gün ve saatler doğrultusunda planlanacaktır.
Grup eğitimleri için kayıtlarımız başladı. Kendi gelişiminiz için harekete geçmenin tam zamanı.

EĞİTMENLERİMİZ

British Side öğretmenlerinin tamamı uluslararası geçerliliği olan CELTA (Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages) sertifikasına ve asgari 2 yıl eğitmenlik tecrübesine sahiptirler. Eğitmenlerimizin tamamı konusunda deneyimli ve meslekleri eğitmenlik olan kişilerdir.